Skup aut Opole

Skup Aut Opole

Nasz Skup Aut Opole funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. Płacimy gotówkę od ręki za każde auto na terenie Opola – i nie tylko. Obecnie działamy na terenie całego kraju. Nasi klienci już nie muszą tracić czasu, jeżdżąc na giełdy, ani samemu dodawać ogłoszeń w serwisach motoryzacyjnych.

Z pewnością kiedyś już dodawałeś i zdajesz sobie sprawę, że wcale nie jest to takie łatwe – a ilość klientów, która faktycznie chce kupić samochód za ustaloną cenę – jest znikoma. Każdy szuka okazji oraz chce się targować. My płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów samochodowych na terenie Opola.

Wystarczy, że Państwo wypełnią formularz pozostawiając nam swoje dane kontaktowe, a nasz wykwalifikowany rzeczoznawca zajmie się resztą oraz skontaktuje się z naszym klientem. Skup Aut Opole działa błyskawicznie – odpowiadamy w ciągu kilku godzin na wyceny. Jeżeli nasza zaproponowana cena będzie dla klienta satysfakcjonująca – możemy dokonać transakcji jeszcze tego samego dnia. Dosłownie w kilku godzin od momentu wypełnienia formularza wyceny, możesz sprzedać swoje auto oraz od razu dostać gotówkę do ręki lub wedle preferencji – przelewem na konto.

Wypełnij formularz już teraz.

Skup Aut Opole przyjedzie z gotówką pod wskazany adres, bądź zaprosi Klienta do siedziby firmy. Wszelkie opłaty związane z finalizacją transakcji pozostają po naszej stronie. Działamy w pełni legalnie oraz nie obarczamy Klientów żadnymi dodatkowymi opłatami.

Jakie auta odkupujecie?

Często dostajemy pytania, jakie auta najchętniej odkupujemy. Najchętniej odkupujemy auta, która są zarejestrowane w Polsce i wyprodukowane powyżej 2000 roku. Najbardziej interesują nas auta zadbane, w stanie bardzo dobrym. Ale oczywiście możesz nam przesłać również do wyceny inne auta, być może akurat będziemy zainteresowani konkretnie Twoim modelem. Prosimy również w miarę możliwości załączać zdjęcia samochodu do formularza.

Skup Aut Opole to firma prowadzona przez profesjonalistów, która funkcjonuje już ponad 20 lat. Nie czekaj tylko zgłoś swoje auto do sprzedaży, a my zaproponujemy Tobie najwyższą cenę odkupu w regionie.