Opinie o nas

Komentarz

Poniżej prezentujemy przykładowe opinie naszych klientów. Bardzo prosimy również o Wasze zdanie. Swoją opinie mogą Państwo wysłać za pomocą formularza kontaktowego.

Nasz Skup Aut Opole cieszy się dużą renomą wśród klientów. Pracujemy na swoje dobre imię, nieprzerwanie od 1994 roku. Dołożymy wszelkich starań, aby i Państwo byli zadowoleni z naszych usług.

 

Opinie o nas

Bardzo polecam Skup Aut Camil. To miejsce wyróżniają nie tylko szeroki wybór samochodów w naprawdę atrakcyjnych cenach, ale też przemili i zaangażowani w obsługę klienta pracownicy, którzy są prawdziwymi profesjonalistami i są w stanie doradzić.

Opinia Leszek Melnarowicz

Wspominam to miejsce z sentymentem, to tu kupiłem swoje pierwsze auto. Sluzylo mi jeszcze prawie 10 lat – mimo ze używane, to było w swietnym stanie, a przede wszystkim byłem w stanie za nie zaplacic ze swojego studenckiego budżetu.

Opinia Piotr Warkocz

Bardzo potrzebowałem pieniędzy, więc chciałem szybko sprzedać samochód. Skup Aut Camil był jednym miejscem, gdzie za mojego kilkuletniego Opla nie tylko zaoferowano mi uczciwe pieniądze ale też wypłacono je od ręki. Gorąco polecam!

Opinia Wojciech Oczkowski